samsun cicekci özel alan
Trio Tekli Helen Saksıda Aloe Variegatalar ve Haworthia Concolor
Ürün Fiyatı: 99.00 TL
Ürün Kodu : A996
Ürün Açıklaması :
Aloe variegata 5 : 1 Adet Howartia concolor 5,5 cm : 2 Adet Dünyanın en güzel kadını Helen; en sevilen sukulent çeşitlerinden aloe variegata ve haworthia concolor ile bir araya geldi, seyrine doyulmaz bir aranjmana hayat verdi! En özel günlerinizde, dünyanın en güzel kadını olan sevdiğiniz kişiye bu aranjmanı hediye edebilirsiniz! Üçlü mini saksı da iki adet aloe variegata ve bir adet haworthia concolor bitkisinin bir araya gelmesiyle oluşturulan bir aranjmandır. Haworthialar zebra bitkisi olarak bilinirken, aloe variegata bitkisi de yeşil ve beyaz alacalı rengiyle kaplan bitkisi olarak bilinir. Birbirine uyum sağlayan bu bitkilerle hazırlanan aranjmanı, evinizde veya ofisinizde kullanabilirsiniz. Dikkat çeken saksısıyla yaşam alanlarınıza dekoratif anlamda bir zenginlik katar. Not: Stok durumuna göre aynı bitki familyasının farklı türleri, farklı renkleri ve boyutları kullanılabilir.Bu ürüne bakanlar aşağıdaki ürünleri de inceledi.


HOŞGELDİNİZ
favoricicekevi.com alışveriş sitemizden vereceğiniz siparişlerinizi görseldeki gibi özenle hazırlayıp istediğiniz saatte teslim ediyoruz. Sipariş verdikten sonra teslim olana kadar müşterilerimizi sms ile bilgilendiriyoruz. Web Sitemiz 128 Bit SSL şifreleme yöntemi ile korunuyor. Siparişinizi güvenle, tereddüt etmeden  kredi kartınızla / banka kartınızla ödeyebilir, isterseniz taksit imkânından yararlanabilirsiniz.
Firmamızda her an taze çiçekler bulunmakta ve siparişiniz görseldeki gibi özen ile hazırlanmaktadır.Dilerseniz whatsappdan görsel gönderilmektedir.
Çiçekçi Sitesi
Visa Mastercard Amex

samsun çiçekçi

samsun cicekci

samsun çiçek

atakum çiçek

atakum çiçekçi
atakum cicekci
atakum çiçek gönder
atakum çiçek gönder
samsun çiçek gönder
atakum çiçekçileri
samsun çiçekçileri
samsun ucuz çiçek
atakum