samsun cicekci özel alan
Trio Helen Tillendsia ve Kalanchoe - Pembe - Beyaz
Ürün Fiyatı: 139.00 TL
Ürün Kodu : A998
Ürün Açıklaması :
Tillendsia cynaea anita 5,5 cm : 1 Adet Kalanchoe beyaz 5,5 cm mini : 1 Adet Kalanchoe pembe 5,5 cm mini : 1 Adet Ürün İçeriği: Trio Helen Tillandsia ve Kalanchoe Ürün Boyutu: Tillendsia cynaea anita 5,5 cm,1 Adet Kalanchoe pembe 5,5 cm, 1 Adet Kalanchoe beyaz 5,5 cm, 1 Adet Çiçek bakmakta zorlanan sevdikleriniz için hem hoş görünen hem de bulunduğu ortamın havasını değiştirecek bir çiçek arıyorsanız bu 3’lü tam size göre.1 adet pembe Kalanşo çiçeği, 1 adet beyaz Kalanşo çiçeği ve Helen tasarımlı saksıda Tillendsia’yı aynı gün teslimat ve farklı ödeme seçenekleriyle Çiçeksepeti'nden hemen alabilirsiniz. Tillendsia ve Kalanchoe Bakımı: Yarı aydınlık yarı karanlık ortamlarda, direkt güneş ışığı almayacağı bir konumda bulunması gereken bu bitkileri 7-10 günde bir sulamalı ve toprak bakımına dikkat etmelisiniz. Not: Stok durumuna göre aynı bitkinin farklı renkleri kullanılabilir.Bu ürüne bakanlar aşağıdaki ürünleri de inceledi.


HOŞGELDİNİZ
favoricicekevi.com alışveriş sitemizden vereceğiniz siparişlerinizi görseldeki gibi özenle hazırlayıp istediğiniz saatte teslim ediyoruz. Sipariş verdikten sonra teslim olana kadar müşterilerimizi sms ile bilgilendiriyoruz. Web Sitemiz 128 Bit SSL şifreleme yöntemi ile korunuyor. Siparişinizi güvenle, tereddüt etmeden  kredi kartınızla / banka kartınızla ödeyebilir, isterseniz taksit imkânından yararlanabilirsiniz.
Firmamızda her an taze çiçekler bulunmakta ve siparişiniz görseldeki gibi özen ile hazırlanmaktadır.Dilerseniz whatsappdan görsel gönderilmektedir.
Çiçekçi Sitesi
Visa Mastercard Amex

samsun çiçekçi

samsun cicekci

samsun çiçek

atakum çiçek

atakum çiçekçi
atakum cicekci
atakum çiçek gönder
atakum çiçek gönder
samsun çiçek gönder
atakum çiçekçileri
samsun çiçekçileri
samsun ucuz çiçek
atakum