samsun cicekci özel alan
Trio Helen Kalanchoe - Beyaz
Ürün Fiyatı: 99.00 TL
Ürün Kodu : A1000
Ürün Açıklaması :
Kalanchoe beyaz 5,5 cm mini : 3 Adet Klasik bir kalanşo çiçeğinden fazlasını istiyorsanız bembeyaz rengiyle Helen figürlü saksıdaki Kalanşo çiçeği tam size göre! Evinize ve iş yerinize modern saksılarla daha farklı bir hava katabilir, şık bir ortam oluşturabilirsiniz. Minik tomurcukları, kendine has renkli yaprağı ve şık saksısıyla hediye konusunda farklı bir tasarım arayanlar için muhteşem bir seçenek. Kalanşo kelimesinin sözlük anlamı düşen ve yeşerendir. Sukulent türlerinin genel özelliği olarak kırılan dalları ve yaprakları yerden yeniden yetişir ve ismini de bu özelliğinden almıştır Tüm zoruklarda yanındayım mesajı vermek için en uygun çiçeklerdendir. Tüm özel günlerde iyi dileklerde bulunmak ve mutluğu dilediğini belli etmek için sevdiklerine hediye edilebilecek bir çiçektir. Ürün İçeriği: 3 adet beyaz mini kalanchoe, Helen figürlü saksı. Bakım Talimatları: Kalanşo çiçeğinin uzun süresi yaşaması için uygun sıcaklık ve ortamın oluşması gerekir. Uygun ortam ve sıcaklık neBu ürüne bakanlar aşağıdaki ürünleri de inceledi.


HOŞGELDİNİZ
favoricicekevi.com alışveriş sitemizden vereceğiniz siparişlerinizi görseldeki gibi özenle hazırlayıp istediğiniz saatte teslim ediyoruz. Sipariş verdikten sonra teslim olana kadar müşterilerimizi sms ile bilgilendiriyoruz. Web Sitemiz 128 Bit SSL şifreleme yöntemi ile korunuyor. Siparişinizi güvenle, tereddüt etmeden  kredi kartınızla / banka kartınızla ödeyebilir, isterseniz taksit imkânından yararlanabilirsiniz.
Firmamızda her an taze çiçekler bulunmakta ve siparişiniz görseldeki gibi özen ile hazırlanmaktadır.Dilerseniz whatsappdan görsel gönderilmektedir.
Çiçekçi Sitesi
Visa Mastercard Amex

samsun çiçekçi

samsun cicekci

samsun çiçek

atakum çiçek

atakum çiçekçi
atakum cicekci
atakum çiçek gönder
atakum çiçek gönder
samsun çiçek gönder
atakum çiçekçileri
samsun çiçekçileri
samsun ucuz çiçek
atakum