samsun cicekci özel alan
Puantiyeli Vazoda Çiftli Beyaz Phalaenopsis ve Turuncu Kalanchoeler
Ürün Fiyatı: 169.00 TL
Ürün Kodu : A1014
Ürün Açıklaması :
Saksı Phalanopsis Beyaz Çiftli : 1 Adet Kalanchoe turuncu 5,5 cm mini : 2 Adet Phalaenopsis ve kalanchoe… Karşınızdaki kişiyi mutlu etmek ve onun sizin için değerli olduğunu hissettirmek için daha zarif bir yol yok! Beyaz ve turuncu rengin uyumu karşısında herkes büyülenecek. Turuncu renk; mutluluğun, neşenin ve hevesin simgesidir. Kalanchoe, her baktığınızda size tüm bu duyguları tekrar tekrar yaşatır. Phalaenopsis; Phalaena adında bir kelebeğe olan benzerliğinden dolayı sonuna “opsis” (kelebeğe benzeyen) eklenmiş ve tam adı verilmiştir. Zarafetin, saf sevginin ve masumiyetin sembolüdür. Bu aranjman; hediye edeceğiniz kişinin hayatınızda özel bir yere sahip olduğu mesajını verir. Puantiyeli sevimli vazosuyla hediye için hoş bir alternatiftir. Not: Aranjmanda yer alan çiçekler stok durumuna göre farklı renklerde ve boyutlarda olabilir. Ayrıca bazı çiçekler, mevsimsel şartlar sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir.Bu ürüne bakanlar aşağıdaki ürünleri de inceledi.


HOŞGELDİNİZ
favoricicekevi.com alışveriş sitemizden vereceğiniz siparişlerinizi görseldeki gibi özenle hazırlayıp istediğiniz saatte teslim ediyoruz. Sipariş verdikten sonra teslim olana kadar müşterilerimizi sms ile bilgilendiriyoruz. Web Sitemiz 128 Bit SSL şifreleme yöntemi ile korunuyor. Siparişinizi güvenle, tereddüt etmeden  kredi kartınızla / banka kartınızla ödeyebilir, isterseniz taksit imkânından yararlanabilirsiniz.
Firmamızda her an taze çiçekler bulunmakta ve siparişiniz görseldeki gibi özen ile hazırlanmaktadır.Dilerseniz whatsappdan görsel gönderilmektedir.
Çiçekçi Sitesi
Visa Mastercard Amex

samsun çiçekçi

samsun cicekci

samsun çiçek

atakum çiçek

atakum çiçekçi
atakum cicekci
atakum çiçek gönder
atakum çiçek gönder
samsun çiçek gönder
atakum çiçekçileri
samsun çiçekçileri
samsun ucuz çiçek
atakum