samsun cicekci özel alan
Mor Güzel Lisyantus ve Lila Gül Aranjmanı - Paşabahçe Vazoda
Ürün Fiyatı: 99.00 TL
Ürün Kodu : A1011
Ürün Açıklaması :
Lisyantus Mor : 25 Adet Lilarenk Gül : 3 Adet Canlı kesme çiçekler ile cam vazoda hazırlanan Mor Güzel Lisyantus ve Lila Gül Aranjmanı - Paşabahçe Vazoda özenle sevdikleriniz için hazırlandı. Hem görüntüleriyle hem kokularıyla etkileyici olan bu çiçekler sayesinde en sevdiklerinize unutulmaz bir sürpriz yapabilirsiniz. Biçme çiçeklerin bakımı doğru şekilde yapıldığında ömürleri çok daha uzun olur. Vazodaki kesme çiçeklerinizi direkt güneş ışığı almayan bir yerde, gün aşırı vazodaki suyu temizleyerek yetiştirebilirsiniz. Çiçekler, doğal yapıları gereği ve mevsim şartları etkisiyle farklılık gösterebilir. Bukette yer alan çiçekler kapalı halde gönderilebilir. Kapalı olan çiçekler 1-2 gün içerisinde oda sıcaklığında açar.Bu ürüne bakanlar aşağıdaki ürünleri de inceledi.


HOŞGELDİNİZ
favoricicekevi.com alışveriş sitemizden vereceğiniz siparişlerinizi görseldeki gibi özenle hazırlayıp istediğiniz saatte teslim ediyoruz. Sipariş verdikten sonra teslim olana kadar müşterilerimizi sms ile bilgilendiriyoruz. Web Sitemiz 128 Bit SSL şifreleme yöntemi ile korunuyor. Siparişinizi güvenle, tereddüt etmeden  kredi kartınızla / banka kartınızla ödeyebilir, isterseniz taksit imkânından yararlanabilirsiniz.
Firmamızda her an taze çiçekler bulunmakta ve siparişiniz görseldeki gibi özen ile hazırlanmaktadır.Dilerseniz whatsappdan görsel gönderilmektedir.
Çiçekçi Sitesi
Visa Mastercard Amex

samsun çiçekçi

samsun cicekci

samsun çiçek

atakum çiçek

atakum çiçekçi
atakum cicekci
atakum çiçek gönder
atakum çiçek gönder
samsun çiçek gönder
atakum çiçekçileri
samsun çiçekçileri
samsun ucuz çiçek
atakum