samsun cicekci özel alan
Dekoratif Saksıda Zelkova Bonsai
Ürün Fiyatı: 239.00 TL 199.00 TL
Ürün Kodu : A1005
Ürün Açıklaması :
Zelkova Bonsai Küçük : 1 Adet Klasik çiçek buketleri göndermek yerine farklı tercihleri ile fark yaratmak isteyenlere bir önerimiz var! Bulunduğu ortamın havasını farklılaştıran Dekoratif Saksıda Zelkova Bonsai, bodur ağaç görünümü ve yeşil yaprakları ile tam olarak aradığınız bitki. Zelkova bonsai; dengeyi, uyumu ve ahengi simgeler. Japonya, Kore ve Tayvan’a özgü olan bir bonsai türüdür. Bakımı oldukça kolay olan teraryum uzun süre kullanılabilir. Bu anlamda hediyeniz vazgeçilmezler arasında yerini alır. Dekoratif anlamda güçlü görünen bu cam teraryum ile yaşam alanlarınızı zenginleştirebilirsiniz. Ürün İçeriği: 1 adet zelkova bonsai Bakım Talimatı: Bitkinizi direkt güneş almayan aydınlık bir yerde ve toprağı hafif nemli olacak şekilde bulundurmanız önemlidir. Gelişiminde en önemli etken sulamadır. Saksının her yeri eşit miktarda su ile sulanmalı ve toprak suyu emdiğinde sulama kesilmelidir.
Bu ürüne bakanlar aşağıdaki ürünleri de inceledi.


HOŞGELDİNİZ
favoricicekevi.com alışveriş sitemizden vereceğiniz siparişlerinizi görseldeki gibi özenle hazırlayıp istediğiniz saatte teslim ediyoruz. Sipariş verdikten sonra teslim olana kadar müşterilerimizi sms ile bilgilendiriyoruz. Web Sitemiz 128 Bit SSL şifreleme yöntemi ile korunuyor. Siparişinizi güvenle, tereddüt etmeden  kredi kartınızla / banka kartınızla ödeyebilir, isterseniz taksit imkânından yararlanabilirsiniz.
Firmamızda her an taze çiçekler bulunmakta ve siparişiniz görseldeki gibi özen ile hazırlanmaktadır.Dilerseniz whatsappdan görsel gönderilmektedir.
Çiçekçi Sitesi
Visa Mastercard Amex

samsun çiçekçi

samsun cicekci

samsun çiçek

atakum çiçek

atakum çiçekçi
atakum cicekci
atakum çiçek gönder
atakum çiçek gönder
samsun çiçek gönder
atakum çiçekçileri
samsun çiçekçileri
samsun ucuz çiçek
atakum